2009,Julij

 • Koncert Laško

  Še eden v vrsti letošnjih poletnih koncertov se, kot je že v navadi, začne pred placom na obvezni jutranji kavi. Medtem ko ekipa »pakira«, nas predvsem skrbi vreme. Napovedan je namreč dež in to ravno zvečer, ko naj bi bili na odru. Po »bojnem« posvetu se odpravimo proti Laškem, kjer bomo letos igrali na otvoritvi festivala Pivo in cvetje.

   

  Dežja zaenkrat ni in tonsko vajo »odpeljemo« v miru in se odpravimo na kosilo. Na odru bi morali biti ob 22.50, vendar smo z organizatorjem mnenja, da bi bilo pametno nastop prestaviti za slabo uro nazaj, saj je za okoli 12.00 napovedan dež. Odločimo se, da to tudi naredimo in da stopimo na oder ob 22.15.

   

  Koncert je super in obiskovalcev je toliko, da se z odra sploh ne vidi, kje se morje ljudi konča. Po koncertu posedimo še na kratkem pivu, medtem ko fantje zlagajo opremo na avtobus. In kot nalašč začne deževati približno pol ure po končanem špilu. Hehe, odločitev je bila pravilna. Okoli 1h se odpravimo proti Ljubljani, polni dobrih občutkov.

   

  Več
 • Koncert Izola

  Morje! Končno spet špil na Obali. Dan je prečudovit, in ko se "zjutraj" dobimo pred placom, se to tudi močno opazi pri vseh prisotnih. Opremo naložimo na bus in že smo na poti proti Izoli, v Simonov zaliv. Ko se pripeljemo do Obale, natančnje prav do San Simona, šofer ugotovi, da je na poti premalo prostora za naš avtobus. Naša ekipa poskače iz busa, da ocenijo situacijo. "Eh, nč tazga" pravi Duši in iz avtobusa gledamo, kako fantje premikajo betonska korita za rože, železne količke in celo nek avto, ki je bil na poti. Avtobus spravimo skoraj do odra in se začnemo pripravljati na tonsko vajo. Tonska steče brez težav in po opravljeni vaji sledi seveda kopanje.


  Koncert se začne relativno pozno, kar je za Primorsko navada, saj se nočno življenje tam začne kasneje kot drugje po Sloveniji.


  Koncert s pogledom na morje je bil nepozaben, pretok energije neverjeten. Hvala vsem, ki ste nas spet prišli gledat!

  Več

Koncert Izola

| 12 slik

Morje! Končno spet špil na Obali. Dan je prečudovit, in ko se "zjutraj" dobimo pred placom, se to tudi močno opazi pri vseh prisotnih. Opremo naložimo na bus in že smo na poti proti Izoli, v Simonov zaliv. Ko se pripeljemo do Obale, natančnje prav do San Simona, šofer ugotovi, da je na poti premalo prostora za naš avtobus. Naša ekipa poskače iz busa, da ocenijo situacijo. "Eh, nč tazga" pravi Duši in iz avtobusa gledamo, kako fantje premikajo betonska korita za rože, železne količke in celo nek avto, ki je bil na poti. Avtobus spravimo skoraj do odra in se začnemo pripravljati na tonsko vajo. Tonska steče brez težav in po opravljeni vaji sledi seveda kopanje.


Koncert se začne relativno pozno, kar je za Primorsko navada, saj se nočno življenje tam začne kasneje kot drugje po Sloveniji.


Koncert s pogledom na morje je bil nepozaben, pretok energije neverjeten. Hvala vsem, ki ste nas spet prišli gledat!