2018,December

 • TURNEJA “NOMADI” ZAKLJUČENA!

  Obdobje med 14. 9. 2018, ko je izšel album NOMADI in smo ga tudi prvič predstavili na odru razprodane Hale Tivoli, in 8. 12. 2018, ko smo še zadnjič letos stopili z odra, tokrat v skoraj razprodani dvorani Golovec v Celju, je minilo tako hitro, da nam bo v prihajajočem vikendu (in še katerem za njim) zagotovo nekaj pošteno manjkalo. Manjkala nam bo vaša nepresihljiva energija in ljubezen, s katerima nas tako neustavljivo polnite iz koncerta v koncert. Manjkal nam bo pogled na vaše preznojene in nasmejane obraze, na kratka (a toliko bolj sladka) druženja pred in po koncertih, stiski rok, majhni pogovori in še več radosti, ki jo takrat delite z nami. Mi lahko samo upamo, da vam kanček tega vračamo z odra in ob njem. Zato NAJPREJ EN BUM-BAM-OGROMEN HVALA PRAV VAM - FANOM! Hvala Ljubljana, Ljutomer, Koper, Velenje, Trbovlje, Kočevje, Krško, Nova Gorica, Maribor, Novo mesto, Slovenj Gradec, Kranj in Celje! Vi ste naš večni ogenj, ki nas polni z energijo in žene naprej!

  HVALA VSEM TREM GOSTUJOČIM SKUPINAM!
  BO!, ki so bili z nami le v Tivoliju, a brez dvoma pustili vtis, ki nas spremlja še danes. MRFY, ki so se odzvali Klicu in prevzeli njihovo štafeto ter naravnost yebatchko, na Tretje oko, raztrgali prav na vsakem prizorišču! In nenazadnje še SEVEN DAYS IN MAY, ki so z nami oddelali vseh 13 koncertov in bili “Ready to Fight” do zadnjega (čeprav se je izkazalo, da so bolj “plesalci”)! V izjemno čast nam je bilo deliti oder s prav vsakim od vas in upamo, da ga še kdaj skupaj pošteno zlomimo!

  HVALA VSEM PARTNERJEM TURNEJE!
  V desetih letih smo skupaj izpeljali veliko večjih in manjših projektov, si stali ob strani, a letošnja 10-letnica je bila res nekaj zelo posebnega! Od sodelovanja v prvi polovici leta, ko so nastajali NOMADI (www.volkswagen.si/sddh), do jeseni, ko so nas spremljali na turneji; VOLKSWAGEN - HVALA ZA VSE! 10 let obeležnih kot se šika!
  Pivovarni Union, ki nas je v svojem podzemlju gostila že ob predstavitvi turneje (zdaj že davnega) maja in nam stal ob strani (in v hladilniku) prav do zadnjega dne! HVALA & na zdravje!
  In nenazadnje hvala Hit Radio Center & Rock Radio za medijsko podporo turneje!

  HVALA vsem ROADIJEM ZA EN DAN, ki so bili izžrebani v Volkswagnovi spletni nagradni igri; Aljaž Kojterer, Ožbej Čuk, Lana Djuratovič, Luka Čadež, Petra Markovič, David Kovač, Mihael Pliberšek, Andraž Dostal, Nejc Kreuh, Anej Peršič & Žan Strniša! Dobro ste se držali in v ponos nam je bilo, da ste bili za en dan del naše ekipe! Do naslednjič!
  Ob tem pa še en hiter, a brez dvoma nujen, hvala tudi Mihu in Zarji na iProm za podporo in oporo pri obeh nagradnih igrah (#RoadieZaEnDan & #IzOčiVOči).

  IN KONČNO - HVALA VSEM, BREZ KATERIH TURNEJA NE BI BILA IZVEDLJIVA: našemu managementu (Dejan Radičević & Sašo D.), Agencija Uran (Aleš & Bojana Uranjek), Agencija K (Metod, Dejan, Robi & Co. • tehnika koncert Ljubljana), Bumerang (Dejan & Aco & Co. • tehnika turneja), Varnost Valina, Reševalna služba Paramedic, Mare Perne & Co. (Pyros • pirotehnika Ljubljana), AP Weber Jana & šoferji Gregor, Martin, Tadej & Miha, #Rockwagen Team; Miha Hrovatič & Martin Janežič - Buco in predvsem vam, ki ste naši najožji ekipi priskočili na pomoč, ko vas je ta najbolj potrebovala; Dejan Dornik, Blaž Lončar, Niko Podlesnik, Lara Žgajnar & Primož Pičulin.

  IN SEVEDA ŠE PRIKLON IN OBJEM ABSOLUTNO NEPOGREŠLJIVIM:
  SDDH Sound • Aleš Štefančič - Majster, Miha Arnuš - Arni, Grega Šmalc - Ixi
  SDDH Light • Vido Perko
  SDDH VJ • Luka Dekleva
  SDDH Merchixxx • Eva Benedik & Petra Novak
  SDDH Crew • Dušan Krajnčič, Rope Lega, Darjan Vidmar, Bojan Krajnčič, David Furlan, Frenki Vinko, Jan Švigelj &Tim Krajnčič
  SDDH Photo • Marko Alpner
  Brez vas … pač ne gre! Tko to je.
  Čas, da se sprijaznite s tem krutim dejstvom! :)

  Vsi vi ste nam dali nekaj IZJEMNO LEPEGA & NEPOZABNEGA!

  Fuf, jbnt, a?
  Toliko zahvaljevanja (sicer vsega zelo, zelo na mestu!), da za konec zmoremo le še - GREMO KAR OD TU NAPREJ!!!

  Vaši, Siddharta
  Več

TURNEJA “NOMADI” ZAKLJUČENA!

Obdobje med 14. 9. 2018, ko je izšel album NOMADI in smo ga tudi prvič predstavili na odru razprodane Hale Tivoli, in 8. 12. 2018, ko smo še zadnjič letos stopili z odra, tokrat v skoraj razprodani dvorani Golovec v Celju, je minilo tako hitro, da nam bo v prihajajočem vikendu (in še katerem za njim) zagotovo nekaj pošteno manjkalo. Manjkala nam bo vaša nepresihljiva energija in ljubezen, s katerima nas tako neustavljivo polnite iz koncerta v koncert. Manjkal nam bo pogled na vaše preznojene in nasmejane obraze, na kratka (a toliko bolj sladka) druženja pred in po koncertih, stiski rok, majhni pogovori in še več radosti, ki jo takrat delite z nami. Mi lahko samo upamo, da vam kanček tega vračamo z odra in ob njem. Zato NAJPREJ EN BUM-BAM-OGROMEN HVALA PRAV VAM - FANOM! Hvala Ljubljana, Ljutomer, Koper, Velenje, Trbovlje, Kočevje, Krško, Nova Gorica, Maribor, Novo mesto, Slovenj Gradec, Kranj in Celje! Vi ste naš večni ogenj, ki nas polni z energijo in žene naprej!

HVALA VSEM TREM GOSTUJOČIM SKUPINAM!
BO!, ki so bili z nami le v Tivoliju, a brez dvoma pustili vtis, ki nas spremlja še danes. MRFY, ki so se odzvali Klicu in prevzeli njihovo štafeto ter naravnost yebatchko, na Tretje oko, raztrgali prav na vsakem prizorišču! In nenazadnje še SEVEN DAYS IN MAY, ki so z nami oddelali vseh 13 koncertov in bili “Ready to Fight” do zadnjega (čeprav se je izkazalo, da so bolj “plesalci”)! V izjemno čast nam je bilo deliti oder s prav vsakim od vas in upamo, da ga še kdaj skupaj pošteno zlomimo!

HVALA VSEM PARTNERJEM TURNEJE!
V desetih letih smo skupaj izpeljali veliko večjih in manjših projektov, si stali ob strani, a letošnja 10-letnica je bila res nekaj zelo posebnega! Od sodelovanja v prvi polovici leta, ko so nastajali NOMADI (www.volkswagen.si/sddh), do jeseni, ko so nas spremljali na turneji; VOLKSWAGEN - HVALA ZA VSE! 10 let obeležnih kot se šika!
Pivovarni Union, ki nas je v svojem podzemlju gostila že ob predstavitvi turneje (zdaj že davnega) maja in nam stal ob strani (in v hladilniku) prav do zadnjega dne! HVALA & na zdravje!
In nenazadnje hvala Hit Radio Center & Rock Radio za medijsko podporo turneje!

HVALA vsem ROADIJEM ZA EN DAN, ki so bili izžrebani v Volkswagnovi spletni nagradni igri; Aljaž Kojterer, Ožbej Čuk, Lana Djuratovič, Luka Čadež, Petra Markovič, David Kovač, Mihael Pliberšek, Andraž Dostal, Nejc Kreuh, Anej Peršič & Žan Strniša! Dobro ste se držali in v ponos nam je bilo, da ste bili za en dan del naše ekipe! Do naslednjič!
Ob tem pa še en hiter, a brez dvoma nujen, hvala tudi Mihu in Zarji na iProm za podporo in oporo pri obeh nagradnih igrah (#RoadieZaEnDan & #IzOčiVOči).

IN KONČNO - HVALA VSEM, BREZ KATERIH TURNEJA NE BI BILA IZVEDLJIVA: našemu managementu (Dejan Radičević & Sašo D.), Agencija Uran (Aleš & Bojana Uranjek), Agencija K (Metod, Dejan, Robi & Co. • tehnika koncert Ljubljana), Bumerang (Dejan & Aco & Co. • tehnika turneja), Varnost Valina, Reševalna služba Paramedic, Mare Perne & Co. (Pyros • pirotehnika Ljubljana), AP Weber Jana & šoferji Gregor, Martin, Tadej & Miha, #Rockwagen Team; Miha Hrovatič & Martin Janežič - Buco in predvsem vam, ki ste naši najožji ekipi priskočili na pomoč, ko vas je ta najbolj potrebovala; Dejan Dornik, Blaž Lončar, Niko Podlesnik, Lara Žgajnar & Primož Pičulin.

IN SEVEDA ŠE PRIKLON IN OBJEM ABSOLUTNO NEPOGREŠLJIVIM:
SDDH Sound • Aleš Štefančič - Majster, Miha Arnuš - Arni, Grega Šmalc - Ixi
SDDH Light • Vido Perko
SDDH VJ • Luka Dekleva
SDDH Merchixxx • Eva Benedik & Petra Novak
SDDH Crew • Dušan Krajnčič, Rope Lega, Darjan Vidmar, Bojan Krajnčič, David Furlan, Frenki Vinko, Jan Švigelj &Tim Krajnčič
SDDH Photo • Marko Alpner
Brez vas … pač ne gre! Tko to je.
Čas, da se sprijaznite s tem krutim dejstvom! :)

Vsi vi ste nam dali nekaj IZJEMNO LEPEGA & NEPOZABNEGA!

Fuf, jbnt, a?
Toliko zahvaljevanja (sicer vsega zelo, zelo na mestu!), da za konec zmoremo le še - GREMO KAR OD TU NAPREJ!!!

Vaši, Siddharta