2008,Junij

 • Maribor

  Neverjetno, neverjetno – pač prej smo gledali fuzbal.
  Pred tem odlična organizacija (Smiljan) vsega, kar je bilo možno.
  Na koncu smo pristali pred 6.000 ljudmi na lepem stadionu , kjer smo vsaj 20.000-im prstom pognali kri v srce.
  Pa naj se sliši še tako všečno – ZMAGALA je...

  Več
 • Krška jama

  Dopoldne pred placom. Kot že ničkolikokrat. A vendar je današnji dan nekaj posebnega. Danes nas čaka drugačen špil. Akustičen, bolj umirjen, intimnejši.

  Ekipa zloži robo na avtobus in že krenemo proti Dolenjski, natančneje proti izviru reke Krke, kjer se odvija festival Krka. V jami! Pravi pravcati jami. Tole bo hudo! Vsi smo v napetem pričakovanju, kako bo vse skupaj izpadlo.

  Naši fantje premagajo vse ovire in oprema je v jami, kot bi mignil. Tonska vaja mine brez najmanjših težav, akustika pa nas takoj navduši. Komaj čakamo večer! Po tonski vaji napolnimo naše želodčke z odlično večerjo in z navdušenjem pričakujemo večer in z njim težko pričakovani nastop v jami.

  Jama se polni, koncert se začne. Energija v jami je neverjetna. Vsi takoj začutimo navdušenje publike – ravno takšno je kot naše. Občutki so čudoviti. Naenkrat se počutimo kot bi igrali doma v dnevni sobi. Le da v dnevni sobi ne gorijo bakle. :) Čas mine hitro. Prehitro. Seznam skladb, ki smo jih pripravili za ta večer, se krajša. Publika je razigrana, mi ne zaostajamo. Seznam skladb je bil prekratek, publika zahteva še – za konec v jamo posije sonce.

  Po nastopu fotografiranje, druženje s fani. Čestitke z vseh strani. Navdušenje ostaja. Upamo, da kaj podobnega kmalu spet ponovimo.

  Hvala vsem, ki ste nam pomagali ustvariti ta nepozaben večer – hvala organizatorju, naši ekipi, ki vedno znova preseneti z iznajdljivostjo, predvsem pa našim zvestim fanom. Brez vas ne gre!

  Se vidimo v Mariboru!
  Več
 • Stockholm

  V severno deželo se kot ekipa prvič odpravimo z letalom. Zamujamo na Brniku, a vseeno točno pridemo v glavno mesto Švedske. Prijetna nastanitev v hotelu nam je krajšala skorajda nično noč. In noči dejansko ni bilo, zato smo si dni vzeli vsak po svoje. Vrhunec je bil kakopak naš koncert pred 10.000 ljudmi, od katerih jih je bilo na tem festivalu hrane in pijače vsaj 3.000 pozornih. Po tem smo bili deležni marsikatere prijetne kritike, nošnje majic tamkajšnjih naših in tujcev ter kasneje spet uživanja breznoči med prijatelji.

  Več
© Siddharta

Krška jama

Dopoldne pred placom. Kot že ničkolikokrat. A vendar je današnji dan nekaj posebnega. Danes nas čaka drugačen špil. Akustičen, bolj umirjen, intimnejši.

Ekipa zloži robo na avtobus in že krenemo proti Dolenjski, natančneje proti izviru reke Krke, kjer se odvija festival Krka. V jami! Pravi pravcati jami. Tole bo hudo! Vsi smo v napetem pričakovanju, kako bo vse skupaj izpadlo.

Naši fantje premagajo vse ovire in oprema je v jami, kot bi mignil. Tonska vaja mine brez najmanjših težav, akustika pa nas takoj navduši. Komaj čakamo večer! Po tonski vaji napolnimo naše želodčke z odlično večerjo in z navdušenjem pričakujemo večer in z njim težko pričakovani nastop v jami.

Jama se polni, koncert se začne. Energija v jami je neverjetna. Vsi takoj začutimo navdušenje publike – ravno takšno je kot naše. Občutki so čudoviti. Naenkrat se počutimo kot bi igrali doma v dnevni sobi. Le da v dnevni sobi ne gorijo bakle. :) Čas mine hitro. Prehitro. Seznam skladb, ki smo jih pripravili za ta večer, se krajša. Publika je razigrana, mi ne zaostajamo. Seznam skladb je bil prekratek, publika zahteva še – za konec v jamo posije sonce.

Po nastopu fotografiranje, druženje s fani. Čestitke z vseh strani. Navdušenje ostaja. Upamo, da kaj podobnega kmalu spet ponovimo.

Hvala vsem, ki ste nam pomagali ustvariti ta nepozaben večer – hvala organizatorju, naši ekipi, ki vedno znova preseneti z iznajdljivostjo, predvsem pa našim zvestim fanom. Brez vas ne gre!

Se vidimo v Mariboru!